• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Бібліотека

Бібліотека


Створення всіх необхідних умов для всебічного розвитку виховання й освіти підростаючого покоління – пріоритетне завдання будь-якого цивілізованого суспільства.

Значну роль у процесі формування відповідального ставлення учнів до здобуття знань, їх стійкої потреби в самоосвіті, уміння застосовувати набуті знання в практичному житті відіграє книга, бо як говорить народна мудрість: “Читання – найкраще навчання”.

Цінність бібліотеки полягає в тому, що вона зберігає творіння людського розуму – наукове знання, і цим забезпечує розвиток науки – найцінніше, що залишається нащадкам від попередніх поколінь./Files/images/Снимок.JPG

Книжна культура і феномен читання – це фундаментальні досягнення людського розуму. Читання і читацька культура особистості високо цінуються і усвідомлюються світовою спільнотою: 2003 – 2012 роки оголошені ООН десятиліттям грамотності.

Книга відкриває перед дитиною привабливий навколишній світ, ознайомлює з життям суспільства, розкриває зв’язки з минулим, служить дороговказом у майбутнє. У процесі самоосвіти роль книжки важко переоцінити. Але одна з характерних рис сьогодні у всьому світі – падіння інтересу до читання. За відсутності потреби у читанні в дітей не розвивається звичка до зосередженості, до вміння інтелектуально працювати, оскільки читання – це праця, яка і робить людину мислячою. Дитяче читання – це ключ до життя в інформаційному просторі.

Освіченість у сучасному інформаційному суспільстві – своєрідний тренінг набуття практичного досвіду щодо розвитку своїх здібностей. А це реалізується, перш за все, через самоосвіту, бо досягає успіху тільки той, хто навчається все життя.

Школу не можна уявити без бібліотеки. Бібліотека – одна із найважливіших ланок роботи школи. Бібліотека продовжує свою діяльність в тих напрямках, за якими працює школа. Тому багато років бібліотекар працює над проблемою: “Пропаганда книги. Виховання бережливого ставлення до книги та любові до читання”.

Завітайте до нашої бібліотеки!
Зав. бібліотекою Колешко Н.А.

Всеукраїнська акція "Живи книго!"

Кiлькiсть переглядiв: 28